Plakat obrazujący tekst

Przypominamy o trwającej akcji promocyjnej „Powiatowa 7-ka”. Proponujemy odwiedzenie rowerem siedmiu atrakcyjnych miejsc w powiecie leszczyńskim, wykonanie tam zdjęć i odebranie upominków.

Proponujemy mieszkańcom powiatu leszczyńskiego oraz osobom odwiedzającym siedem gmin wchodzących w jego skład całoroczną zabawę. Z bardzo wielu interesujących miejsc wskazujemy siedem, które rekomendujemy odwiedzić. Każde z nich zasługuje na poświęcenie mu chwili wolnego czasu. Do wszystkich tych atrakcji można dotrzeć w sposób aktywny - ścieżkami rowerowymi, z bogatej sieci których powiat słynie.

„Powiatowa siódemka” to projekt zachęcający do poznania siedmiu interesujących miejsc w każdej z gmin powiatu leszczyńskiego. Zachęcamy, by dotrzeć rowerem do:

1) zamku w Rydzynie

2) Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej

3) pałacu w Pawłowicach

4) dawnego kościoła ewangelickiego, obecnie katolickiego św. Edyty Stein w Wilkowicach (w parku)

5) pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach

6) archidiecezjalnego domu rekolekcyjnego w Zaborówcu

7) modelu kuli ziemskiej na rynku w Święciechowie

Dla chętnych poznania w sposób aktywny atrakcji powiatu leszczyńskiego przygotowaliśmy atrakcyjne upominki. Aby je otrzymać należy odwiedzić wszystkie siedem wskazanych atrakcji i wykonać tam zdjęcia, mogą to być tzw. selfie, na których widoczny będzie turysta, jego rower oraz obiekt, będący celem podróży.

Każdy uczestnik projektu „Powiatowa siódemka” przesyła na adres mailowy promocja@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. siedem zdjęć i swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Przysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich bezpłatne opublikowanie na stronie internetowej Powiatu Leszczyńskiego www.powiat-leszczynski.pl oraz na profilach społecznościowych Powiatu Leszczyńskiego.

Nagrodami za zwiedzanie powiatu leszczyńskiego ścieżkami rowerowymi - oprócz aktywnie spędzonego czasu wolnego – będą gadżety powiatowe do odbioru w Starostwie Powiatowym w Lesznie, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów mailowo – promocja@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 65 5296811.