Przebudowa drogi powiatowej w Garzynie

Dziś Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna ułożyło pierwszą warstwę asfaltu na przebudowywanej  drodze powiatowej w Garzynie w gminie Krzemieniewo.

Zakres wykonywanych prac to poszerzenie jezdni i ułożenie dwóch warstw asfaltu w Garzynie na odcinku ok. 470 mb drogi w kierunku Frankowa. Inwestycja kosztuje 311 tys. zł i jest  współfinansowana przez powiat leszczyński i gminę Krzemieniewo.

Przebudowywana droga prowadzi do Frankowa w gminie Osieczna. W tym roku na odcinku o długości ok. 1,3 km, od miejsca zakończenia układania asfaltu do granicy gmin Krzemieniewo i Osieczna, wykonane zostało podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni.