Plakat obrazujący tekst

Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo zaprasza młodzież w wieku 13-24 lat z powiatu leszczyńskiego do udziału w projekcie „Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw”. Nagrodą są 2000 zł na realizację społecznej inicjatywy.

ZMW Przybyszewo zaprasza do zgłaszania się reprezentantów organizacji młodzieżowych, szkolnych kół wolontariatu, młodzieżowych rad, szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentów, grup nieformalnych oraz każdą młodą chętną do działania osobę.

Uczestnictwo w projekcie polega na nagraniu maksymalnie 60 sekundowego filmiku, w którym należy przedstawić motywy udziału w nim. Ponadto trzeba wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin zgłoszeń mija 31 grudnia br.