Spółka Gart z Golędzinowa wykonała w Robczysku podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni dwóch odcinków dróg powiatowych - w kierunku Ponieca i Dąbcza. Około trzech kilometrów jezdni jest już w zdecydowanie lepszym stanie niż jeszcze kilka tygodni temu.

Przetarg na podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni jezdni wygrała spółka Gart z Golędzinowa. Prace za 93 tys. zł wykonano w Robczysku - od granicy z powiatem gostyńskim przez całą miejscowość do wyjazdu w kierunku Dąbcza. Poprawę stanu nawierzchni uzyskano na ok. 3 km jezdni.

Ta sama firma na zlecenie powiatu gostyńskiego wykonała podobne prace remontowe na ok. 900 mb drogi, od granicy z powiatem leszczyńskim w kierunku Ponieca.