W wieku 70 lat zmarła Danuta Furmańczak, emerytowany wieloletni pracownik Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Danuta Furmańczak była pracownikiem Starostwa Powiatowego w Lesznie od początku utworzenia powiatu leszczyńskiego w 1999 r. – pracowała w Wydziale Oświaty, Kultury i Sportu oraz w Wydziale Organizacyjnym (do 2007 r.).  Wcześniej była zatrudniona m.in. w Powiatowym Ośrodku Sportu i Turystyki w Lesznie oraz przez cały okres istnienia województwa leszczyńskiego (1975-1998) w Urzędzie Wojewódzkim w Lesznie.

Rodzinie i najbliższym Zmarłej starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak wraz pracownikami Starostwa Powiatowego w Lesznie, członkowie Zarządu Powiatu Leszczyńskiego, radni powiatu leszczyńskiego oraz pracownicy instytucji powiatowych składają wyrazy szczerego współczucia.