Przebudowana droga w Garzynie

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna zakończyło przebudowę drogi powiatowej w Garzynie w gminie Krzemieniewo.

Droga w kierunku Frankowa na odcinku ok. 470 mb została poszerzona i przykryta dwiema warstwami nawierzchni bitumicznej. Inwestycja kosztowała 311 tys. zł i była współfinansowana przez powiat leszczyński i gminę Krzemieniewo.

Wcześniej w tym roku na odcinku o długości ok. 1,3 km, od miejsca zakończenia układania asfaltu do granicy gmin Krzemieniewo i Osieczna, wykonane zostało podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni.