Budowa chodnika przy ul. Zachodniej w Wijewie

Firma Drogtranz z Góry wykonała pierwszy etap budowy chodnika wzdłuż drogi powiatowej – ul. Zachodniej w Wijewie.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zlecił firmie Drogtranz budowę ok. 240 mb kanalizacji deszczowej oraz chodnika z kostki betonowej o szerokości 1,5 m wzdłuż ul. Zachodniej, od posesji nr 9 w kierunku Potrzebowa.

Pierwszy etap inwestycji kosztował 228 tys. zł i zostanie sfinansowany przez powiat i gminę Wijewo. W projekcie budżetu powiatu na 2022 rok znajduje się etap drugi – budowa chodnika do ul. Kalek (330 mb).