Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych  z zakresu pomocy społecznej w 2022 r. Oferty można składać do 14 stycznia 2022 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie czeka na oferty dotyczące sfery zadań publicznych,  ze szczególnym uwzględnieniem pomocy społecznej :

1) w zakresie wspierania osób starszych i niepełnosprawnych z terenu powiatu leszczyńskiego (specjalistyczne formy edukacji i rehabilitacji osób starszych, powiatowa prezentacja i promocja działalności i osiągnięć osób starszych i niepełnosprawnych, aktywizacja osób starszych i niepełnosprawnych z terenu powiatu leszczyńskiego)

2) w  zakresie wspierania rodziny (zorganizowanie Powiatowego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, wsparcie integracyjnej działalności rodzin zastępczych z terenu powiatu leszczyńskiego)

3) działania na rzecz osób niepełnosprawnych o zasięgu ponadgminnym (stworzenie szerszego dostępu do specjalistycznych form rehabilitacji, wspieranie dostępu do rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych, powiatowa prezentacja prac osób niepełnosprawnych).

Oferty należy składać w Punkcie Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Lesznie do 14 stycznia 2022 r. do godz. 15:00 lub przesłać za pośrednictwem poczty w terminie do 14 stycznia 2022 r. (decyduje data stempla pocztowego).