Finisaż konkursu Konfrontacje 2021

W ratuszu w Lesznie odbył się finisaż 40 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Fotograficzno-Plastycznego Konfrontacje 2021. Organizacja konkursu została tradycyjnie dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Na zakończenie konkursu zaproszeni zostali laureaci Konfrontacji w kategoriach literatura, fotografia i plastyka. Nagrodzeni zostali uhonorowani zostali także wystawą w ratuszu w Lesznie.

Wyniki konkursu Literacko – Fotograficzno – Plastycznego Konfrontacje 2021.

Wystawa prac konkursowych będzie otwarta do zwiedzania do 11 grudnia br. w poniedziałek i piątek w godz. 14:00 – 17:00, a we wtorek, środę i czwartek godz. 11.00 - 14.00.