Budowa parkingów przy drodze powiatowej - ul. Kurpińskiego we Włoszakowicach

Firma Lu-Max z Leszna buduje 30 miejsc postojowych oraz 250 mb ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej -  ul. Kurpińskiego we Włoszakowicach.

Zakres robót obejmuje budowę na odcinku ok. 250 mb ul. Kurpińskiego we Włoszakowicach (po lewej stronie między rondem a ul. Zalesie) ciągu pieszo-rowerowego o szerokości 2,5 m z kostki betonowej oraz 30 miejsc postojowych, prostopadłych do jezdni.

Inwestycje za 208 tys. zł wykonuje firma Lu-Max Łukasz Masłowski z Leszna. Inwestycja zostanie sfinansowana po połowie przez powiat leszczyński i gminę Włoszakowice.

Fot. N.John wloszakowice.pl

Facebook Powiat 1