Nagrodzeni uczniowie SOSW Rydzyna

Uczniowie prowadzonego przez powiat leszczyński Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie zdobyli nagrody w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Dzień Biało – Czerwony - Specjalni dla Niepodległej - Zakładka do książki w barwach narodowych”.

Na ogłoszony przez Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim konkurs plastyczny zgłoszono 407 prac. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą wrażliwością i pomysłowością. Część prac wyeksponowano w holu szkolnym. Pozostałe trafiły do Biblioteki Senatu RP w Warszawie.

Nagrody konkursowe zdobyli m.in. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie - Izabela Sawicz i Mikołaj Bateńczyk, którzy swoje prace wykonali pod opieką nauczycielki Lidii Garbacz.

Ze względu na obostrzenia sanitarne nie było możliwe osobiste uhonorowanie wszystkich wyróżnionych, nagrody i dyplomy zostały im dostarczone pocztą.