Starosta Jarosław Wawrzyniak podczas koncertu patriotycznego w Pawłowicach

Przedstawiamy nagranie Koncertu Patriotycznego z okazji Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, zorganizowanego przez powiat leszczyński w Pawłowicach.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z koncertu. Starosta Jarosław Wawrzyniak uhonorował w Pawłowicach firmy i osoby promujące swą działalnością powiat leszczyński. Wręczone zostały także podziękowania za udzielone wsparcie dla samorządu powiatowego podczas pandemii COVID-19.  Starosta Jarosław Wawrzyniak przedstawił przebieg Powstania Wielkopolskiego na ziemi leszczyńskiej. W części artystycznej wystąpili w tańcach towarzyskich Maksymilian Prażak  i Aleksandra Zawiślak ze Szkoły Tańca Margo Leszno. Kółko wokalne przy Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Drobninie zaprezentowali program pieśni niepodległościowych. Utwory Fryderyka Chopina zagrał pianista Mateusz Mikołajczak.

Nagranie koncertu