Podpisanie porozumienia w Nadleśnictwie Karczma Borowa

Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak podpisał z Jackiem Napieralskim, nadleśniczym Nadleśnictwa Karczma Borowa porozumienie w sprawie nadzoru nad gospodarką leśną na obszarze 1111 ha, który nie stanowi własności Skarbu Państwa.

Podpisane w siedzibie Nadleśnictwa Karczma Borowa porozumienie dotyczy wykonywania przez nadleśnictwo, w imieniu starosty, zadań z zakresu nadzoru nad gospodarką leśną w lasach, które nie stanowią własności Skarbu Państwa. W szczególności związane są z realizacją przez właścicieli lasów obowiązków wynikających z ustawy o lasach i zadań gospodarczych zawartych w obowiązujących uproszczonych planach urządzenia lasu oraz w wydanych na ich podstawie decyzjach administracyjnych.