Spotkanie noworoczne z udziałem żon żołnierzy

Stowarzyszenie Rodzina Wojskowa zorganizowało w Lesznie spotkanie noworoczne z udziałem żon żołnierzy służących na polskiej granicy państwowej. Uczestniczył w nim starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Noworoczne spotkanie było wsparciem dla żołnierzy i ich rodzin. Za pośrednictwem żon, w imieniu samorządu terytorialnego i swoim własnym Stowarzyszenie Rodzina Wojskowa przekazało mundurowym podziękowania i wyrazy uznania za niezwykle ważną służbę,  zapewniającą bezpieczeństwo kraju.

Oprócz żon żołnierzy w spotkaniu uczestniczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, ppłk Michał Binkiewicz - dowódca 3 kresowego dywizjonu przeciwlotniczego w Lesznie, ppłk Sylweriusz Metylica - dowódca grupy zabezpieczenia geograficznego 19 Samodzielnego Oddziału Geograficznego w Lesznie oraz kpt. Przemysław Bąk z dowództwa 125 batalionu lekkiej piechoty w Lesznie.

O oprawę artystyczną zadbała młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie.