Od piątku 26 sierpnia br. zostanie zamknięta droga powiatowa z Potrzebowa w gminie Wijewo do Wróblowa w gminie Sława. Do połowy września trwać będą tam prace remontowe na drodze i na przepuście, które uniemożliwiają ruch pojazdów. W tym czasie obowiązywać będzie objazd przez Kaszczor i Łupicę.

Starostwo Powiatowe we Wschowie zleciło w czerwcu br. spółce Strabag remont kilometrowego odcinka drogi z Wróblowa do Potrzebowa. Droga łącząca województwa lubuskie i wielkopolskie, a w nich powiaty wschowski i leszczyński zostanie poszerzona do sześciu metrów, a na cieku Sarnka powstanie nowy przepust. Inwestycja będzie zakończona w październiku br.

Od piątku 26 sierpnia do 15 września droga Wróblów – Potrzebowo będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazd w kierunku Sławy i Wijewa wyznaczono przez miejscowości Łupice i Kaszczor.

Fot. wschowa.info