Plakat obrazujący tekst

Portal edukacyjny Mathematics.live ogłosił konkurs Mistrz Matematyki. Został zorganizowany na nowym portalu edukacyjnym, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich, a także do studentów oraz do osób dorosłych. Na uczestników czekają zagadnienia o zróżnicowanym poziomie trudności. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs rozgrywany jest w dniach 21 stycznia – 27 marca 2022 r.

Najlepsi mogą liczyć na cenne nagrody rzeczowe. Z góry wiadomo również, ile punktów należy zgromadzić, aby zapewnić sobie otrzymanie jednej z nagród gwarantowanych.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Matematyki przystąpić można TUTAJ.