Andrzej Szeremeta

Andrzej Szeremeta został p.o. nadleśniczego Nadleśnictwa Karczma Borowa. Zastąpił na tym stanowisku Jacka Napieralskiego, kierującego placówką siedem lat.

Regionalny Dyrektor Lasów Państwowych w Poznaniu podjął decyzję o zmianie szefa Nadleśnictwa Karczma Borowa. Kierującego leśnikami od 2016 r. Jacka Napieralskiego zastąpił Andrzej Szeremeta. Nowy nadleśniczy z placówką w Karczmie Borowej związany jest od początku swej kariery zawodowej, ostatnio był inżynierem nadzoru, zajmował się też akcjami promocyjnymi i edukacyjnymi oraz odpowiadał za kontakty z prasą.

fot. A.Maćkowiak