Mistrzostwa gminy Włoszakowice w narciarstwie alpejskim w Kamienicy

W Kamienicy w Kotlinie Kłodzkiej odbyły się 18 mistrzostwa gminy Włoszakowice w narciarstwie alpejskim. Wśród wręczających uczestnikom puchary był starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

W mistrzostwach gminy Włoszakowice uczestniczyło 53 zawodników rywalizujących w dziewięciu kategoriach narciarskich i snowboardowych. Oprócz pucharów za czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach, wręczone zostały puchary przechodnie dla zawodnika i zawodniczki, którzy zwyciężyli w  kategorii open. Wśród kobiet była to Milena Matysek, a wśród mężczyzn - Przemysław Pawłowski.

Puchary oraz nagrody wręczali zaproszeni goście: wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak, starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, sekretarz gminy Włoszakowice Karolina Chlebowska, sekretarz powiatu leszczyńskiego Katarzyna Kamińska oraz przewodniczący Rady Gminy Włoszakowice Kazimierz Kurpisz.

fot. wloszakowice.pl

Facebook Powiat 1