Andrzelika Łuczak obejmuje obowiązki I zastepcy komendanta powiatowego policji we Wschowie

Podkomisarz Adrzelika Łuczak, naczelnik wydziału dochodzeniowo – śledczego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie została I zastępcą komendanta powiatowego policji we Wschowie.

Komendant wojewódzki policji w Gorzowie Wielkopolskim inspektor Jarosław Pasterski powierzył obowiązki I zastępcy komendanta powiatowego policji we Wschowie podkomisarz Andrzelice Łuczak. Zastąpiła komisarza Sławomira Wojtkowiaka, który przeszedł na emeryturę.

Andrzelika Łuczak służy w policji od 1998 r. Pracowała w służbach prewencji w Poniecu, Krzemieniewie i Lesznie, a potem w pionie kryminalnym w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Od 2016 r. pełniła stanowiska kierownicze: zastępcy naczelnika, a następnie naczelnika wydziału dochodzeniowo - śledczego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Podczas spotkania w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak podziękował podkomisarz Andrzelice Łuczak za wiele lat pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu i pogratulował awansu na I zastępcę komendanta powiatowego policji we Wschowie.