Mistrzostwa gminy Włoszakowice w tenisie stołowym

We Włoszakowicach odbyły się mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. Wśród zawodników był starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

W mistrzostwach uczestniczyło 32 zawodników w czterech kategoriach, w tym starosta Jarosław Wawrzyniak. Najwięcej uczestników zgłosiło się w kategorii mężczyzn (16) i chłopców (9).

W mistrzostwach zwyciężyli: Paulina Apolinarska (kategoria dziewczyn), Agnieszka Lipowy (kobiety), Kamil Nowak (chłopcy ) i Sebastian Piotrowski (mężczyźni).

Zawodnicy z pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii otrzymali puchary i bony do sklepu sportowego. Zostali wspólnie uhonorowani przez wójta Roberta Kasperczaka oraz starostę leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

Fot. N.John wloszakowice.pl