Plakat obrazujący tekst

5 marca br. w Zieleńcu odbędzie się 20 edycja Mistrzostw Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w narciarstwie i snowboardzie. Zapisy przyjmowane są internetowo do 1 marca br.

Mistrzostwa Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w narciarstwie i snowboardzie tradycyjnie organizuje Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie, pod patronatami prezydenta miasta Leszna Łukasza Borowiaka i starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

W imprezie może uczestniczyć maksymalnie 150 osób, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Zgłoszenia mieszkańców miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego odbywają się elektronicznie do 1 marca br. Opłata startowa w wysokości 30 zł wpłacana jest na konto umieszczone w regulaminie zawodów. W cenie opłaty startowej uczestnik oprócz możliwości startu otrzymuję pamiątkowy medal oraz ciepłe napoje (kawa/herbata).