Urząd Gminy Włoszakowice

Przypominamy, że w lutym br. otwarta została w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie. Zobaczcie film, jak w prosty sposób można zarejestrować termin wizyty.

Filia Wydziału Komunikacji mieści się w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice przy ul. Kurpińskiego 29, wejście boczne na parterze. Obsługa mieszkańców odbywa się po umówieniu terminu wizyty na stronie internetowej powiatu leszczyńskiego, na której należy wybrać jako miejsce wizyty filię we Włoszakowicach

Możliwa jest także rejestracja telefoniczna - w czwartki w godz. 7:30 - 9:00 pod numerem telefonu: 65 5252973

Film na temat rejestracji wizyty w filii Wydziału Komunikacji we Włoszakowicach

Obsługa mieszkańców w filii Wydziału Komunikacji we Włoszakowicach odbywa się w poniedziałki w godz. 8:00 – 15:30, a od wtorku do piątku – w godz. 7:30 – 15:00.  Płatność za usługę na miejscu jest możliwa wyłącznie za pomocą karty płatniczej. Usługę można także wcześniej opłacić przelewem.

W filii we Włoszakowicach prowadzone są tylko sprawy związane z rejestracją pojazdów. Wydawanie praw jazdy nadal będzie odbywać się w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie. Jeśli rejestracja pojazdu rozpocznie się we Włoszakowicach, to jej dokończenie musi nastąpić także tam.