Do 15 września br. w Starostwie Powiatowym można składać wnioski o przyznanie nagród starosty leszczyńskiego dla uzdolnionych uczniów za osiągnięcia w minionym roku szkolnym. Mogą to zrobić mieszkańcy powiatu leszczyńskiego – rodzice uczniów klas drugich i trzecich gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Uczniowie ubiegający się o pomoc finansową powinni szczegółowo zapoznać się z Uchwałą nr XXII/247/2013 Rady Powiatu Leszczyńskiego z dnia 18 czerwca 2013 r. w sprawie określenia formy, warunków i zakresu realizacji Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży z terenu powiatu leszczyńskiego.

Wniosek wraz z wszystkimi wymaganymi załącznikami uczniowie spełniający kryteria określone w uchwale mogą składać osobiście w Wydziale Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lesznie, Plac Kościuszki 4B (w godzinach urzędowania) lub przesłać pocztą (decyduje data nadania) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2017 r.

Uchwała Rady Powiatu Leszczyńskiego