Plakat obrazujący tekst

Od 15 marca br. w każdy wtorek w Starostwie Powiatowym w Lesznie udzielana będzie bezpłatna pomoc prawna dla obywateli Ukrainy, w obecności tłumacza języka ukraińskiego i polskiego.

W ramach akcji pomocy obywatelom Ukrainy Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu wraz z jej koordynatorem ds. pomocy prawnej Ukraińcom, aplikantką  adwokacką Zuzanną Loga - Kolasą, przy udziale Starostwa Powiatowego w Lesznie, organizuje bezpłatną pomoc prawną dla obywateli Ukrainy przebywających na terenie powiatu leszczyńskiego.

Od dnia 15 marca br., w każdy wtorek w godz. od 13:00 do 15:00, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie przy pl. Kościuszki 4b adwokaci i aplikanci adwokaccy będą udzielać obywatelom Ukrainy stacjonarnych porad, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.

Osoby potrzebujące pomocy prawnej proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 65 529 68 01, czynnym w poniedziałki w godz. od 8:00 do 16:00 oraz od wtorku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.

W trakcie spotkań będzie można skorzystać z pomocy osoby władającej biegle językiem ukraińskim.