Remont chodnika w Drzeczkowie

Przy drodze powiatowej w Drzeczkowie w gminie Osieczna na odcinku ok. 90 mb wyremontowany został chodnik.

Zadanie wykonano we współpracy powiatu leszczyńskiego i gminy Osieczna. Zarząd Dróg Powiatowych przekazał kostkę betonową, krawężnik i obrzeża, prace wykonała gminna brygada remontowo-budowlana.

Jeszcze w tym roku Zarząd Dróg Powiatowych planuje wykonanie robót drogowych na skrzyżowaniu dróg powiatowych w kierunku Osiecznej i Popowa Wonieskiego. Przewidziano również podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni tych dróg w granicach miejscowości Drzeczkowo.