Turniej szachowy z okazji Święta Patrona Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach

W ramach obchodów Święta Patrona w Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach rozegrano turniej szachowy. W obchodach uczestniczył starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

W turnieju uczestniczyło 13 drużyn, oprócz uczniów także reprezentacje Urzędu Gminy Włoszakowice, Banku Spółdzielczego Włoszakowice, spółki Werner Kenkel, Belfer Team i dwa zespoły Szachowi Rodzice. Zawodnicy zagrali siedem rund szachów szybkich. Pierwsze miejsce zajęli „Gońce” w składzie: Lena Owsianna, Julia Włodarczyk, Klaudia Obiora – Cansever i Julia  Wawrzyniak.

Przed rozpoczęciem turnieju finalistki Mistrzostw Polski z Włoszakowic: Julia Włodarczyk, Lena Owsianna i Milena Primel wręczyły pamiątkowe grawertony jako podziękowanie za pomoc w organizacji zawodów szachowych i szkoleniu szachowym w gminie Włoszakowice. Jeden z nich otrzymał starosta Jarosław Wawrzyniak.

Foto Natalia John wloszakowice.pl