Przebudowa drogi powiatowej w Kłodzie

Spółka Nodo przebudowuje drogę powiatową w Kłodzie. Roboty są wykonywane na kilku odcinkach.

Droga w Kłodzie zostanie przebudowana na odcinku 2,3 km, powstanie także 2,2 km drogi pieszo – rowerowej. Spółka Nodo wykonuje roboty drogowe w kilku miejscach. Systematycznie budowane są kolejne odcinki ciągu pieszo – rowerowego. Trwa także układanie kolejnych odcinków kanalizacji deszczowej oraz krawężników.

Koszt inwestycji to 6,4 mln zł, z czego połowę pokryje dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Z budżetu powiatu leszczyńskiego pochodzi 2,2 mln zł, a  z budżetu gminy Rydzyna - 1 mln zł.

Facebook Powiat 2

RFRD logo