Plakat obrazujący tekst

W najbliższy weekend po zimowej przerwie rozgrywki wznowią piłkarze w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Po jesiennej rundzie rozgrywek piłkarskich sezonu 2021/2022 najwyżej sklasyfikowaną drużyną z powiatu leszczyńskiego jest Korona Wilkowice, otwierająca tabelę klasy okręgowej w grupie 5 (zdobyła dotąd 34 pkt). W tej samej grupie Rydzyniak Rydzyna zajmuje trzecie miejsce (30 pkt), MTS Pawłowice – szóste (21 pkt), a Tęcza-Osa Osieczna – jedenaste (17 pkt).

W pierwszym wiosennym meczu lider klasy okręgowej Organic Oxygen Korona Wilkowice zagra z MTS Pawłowice. Z uwagi na przebudowę murawy w Wilkowicach mecz odbędzie się 20 marca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie.

Pozostałe mecze drużyn z powiatu leszczyńskiego:

19 marca godz. 15:00 - Tęcza Osa Osieczna – Sparta Miejska Górka

20 marca godz. 14:00 - GKS Jaraczewo – Rydzyniak Rydzyna