Przebudowa drogi powiatowej w Kłodzie

Radni oraz członkowie zarządu powiatu leszczyńskiego wizytowali przebudowywaną drogę w Kłodzie.

Spółka Nodo przebudowuje 2,3 km drogi powiatowej w Kłodzie oraz buduje 2,2 km drogi pieszo – rowerowej. Plac budowy wizytowali starosta Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski oraz radni powiatu leszczyńskiego. Prezes spółki Nodo Rafał Bukowski przedstawił im aktualny stan zaawansowania robót.

Koszt inwestycji to 6,4 mln zł, z czego połowę pokryje dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Z budżetu powiatu leszczyńskiego pochodzi 2,2 mln zł, a  z budżetu gminy Rydzyna - 1 mln zł.

Facebook Powiat 1

RFRD logo