W 2022 r. ponownie zorganizowany zostanie Puchar Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą. Rozpoczęły się już zapisy na imprezę finansowaną przez powiat leszczyński i organizowaną przez UKS Dąb Leszno.

Zapraszamy na drugą edycję zawodów w biegu na orientację - Puchar Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą. W 2022 r. będą to ponownie cztery spotkania z mapą i kompasem w ciekawych miejscach na terenie powiatu leszczyńskiego.

Pierwszy etap rozpocznie się 12 kwietnia br. w okolicach Mórkowskiego Jaru. Start każdego z etapów o godz. 17:00 - wszystkie etapy odbędą się we wtorki.

Przygotowano trasy dostosowane do wieku, a także trasę rodzinną/spacerową w której można uczestniczyć w drużynach. Każde dziecko biorące udział w tej kategorii otrzyma pamiątkowy medal i upominek podczas ostatniego etapu.

Etapy Pucharu Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą 2022 r.

1) Mórkowski Jar – 12 kwietnia br. g.17:00

2) Grodzisko – 26 kwietnia br. g.17:00

3) Witosław – 17 maja br. g.17:00

4) Brenno – 31 maja br. g.17:00

Zakończenie zmagań oraz wręczenie nagród i pucharów odbędzie się po ostatnim etapie 31 maja br. w Brennie, w pięknych okolicach jeziora.

Na zawody obowiązują zapisy

Link do strony Facebook zawodów