Uczniowie SOSW Rydzyna - laureaci konkursu plastycznego

Uczniowie prowadzonego przez powiat leszczyński Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie zostali laureatami XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kwiaty” – Edycja „Kwiaty późnego lata i jesieni”.

Na zorganizowany przez Zespół Edukacyjno - Artystyczny Przygoda w Rybniku konkurs zgłoszono 3541 praz z 517 placówek oraz 30 prac indywidualnych. Przy ocenie prac jury brało pod uwagę  zgodność pracy z tematem, poziom umiejętności warsztatowych, dobór techniki i jej dopasowanie do przedstawianego motywu, oryginalność w interpretacji tematu, kolorystykę, nastrojowość.

Laureatami konkursu plastycznego zostało pięciu uczniów SOSW w Rydzynie: Marcin Cugier, Olga Mikołajczak, Eryk Andrzejewski, Tobiasz Górski i Dawid Serafin.