Przebudowa drogi powiatowej w Kłodzie

Spółka Nodo przebudowuje drogę powiatową w Kłodzie i buduje wzdłuż niej drogę pieszo – rowerową.

Zgodnie z umową z wykonawcą przebudowanych zostanie 2,3 km drogi powiatowej w Kłodzie i zbudowana będzie droga pieszo – rowerowa o długości 2,2 km. Spółka Nodo wykonuje prace na całej długości drogi. Trwa układanie kolejnych odcinków kanalizacji deszczowej, krawężników, ścieków ulicznych, a także korytowanie drogi pieszo – rowerowej i wykonywanie na niej nawierzchni z kostki betonowej.

Koszt inwestycji to 6,4 mln zł, z czego połowę pokryje dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Powiat leszczyński wyda na nią 2,2 mln zł, a  gmina Rydzyna - 1 mln zł.

Facebook Powiat 2

RFRD logo