Plakat obrazujący tekst

Zapraszamy do udziału w XIII edycji konkursu „Pomysł na biznes”, odbywającego się tradycyjnie pod patronatem prezydenta miasta Leszna oraz starosty leszczyńskiego.

W ramach zadania konkursowego osoby z ciekawymi pomysłami biznesowymi przygotowują biznesplany swoich przedsięwzięć. Z kolei eksperci Leszczyńskiego Centrum Biznesu oraz instytucji współpracujących udzielają wsparcia merytorycznego poprzez bezpłatne szkolenia oraz indywidualne konsultacje.

Proponowane szkolenia pozwalają uczestnikom zdobyć wiedzę dotyczącą m.in.  rejestracji firmy, wyboru formy opodatkowania, przygotowania części merytorycznej i finansowej biznesplanu. Udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy szkoleń będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami LCB.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie organizatorowi wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz zadania konkursowego do 8 kwietnia br.

Powiat leszczyński ufundował tradycyjnie jedną z dwóch głównych nagród finansowych w konkursie Pomysł na biznes.