Złaz Turystyczny „Wiosna w lesie”

Ponad 220 osób uczestniczyło XXVII Złazie Turystycznym „Wiosna w lesie”. To jedna z imprez organizowanych przez MKKT-PTTK „Łaziki” Włoszakowice  i PTTK Kościan i dofinansowanych z budżetu powiatu leszczyńskiego.

XXVII Złaz Turystyczny „Wiosna w lesie” był inauguracją sezonu rajdowego w powiecie leszczyńskim. Trasę w kierunku leśniczówki Koczury, pieszo lub rowerem, pokonało ponad 220 osób w różnym wieku. Byli to mieszkańcy Kościana, Leszna, Śmigla, Bukówca Górnego, Jezierzyc Kościelnych, Kamieńca, Skarżynia, Wilkowic, Gołaszyna, Witoszyc, Brenna, Włoszakowic i Krzycka Wielkiego. Na mecie rajdu zorganizowano kilka konkurencji sprawnościowych oraz konkurs krajoznawczy.

fot. gok.wloszakowice.pl