Plakat obrazujący tekst

W niedzielę 3 kwietnia br. odbędzie się 36. Bieg Sokoła w Bukówcu Górnym. Znane i prestiżowe w regionie zawody sportowe tradycyjnie wsparł finansowo powiat leszczyński.

Bieg Sokoła odbędzie się 3 kwietnia br. Start biegu głównego nastąpi o godz. 11.15, a trasa prowadzi przez Bukówiec Górny i Dłużynę. Biegi młodzieżowe rozgrywane będą przed startem i w trakcie biegu głównego. Bieg Sokoła jest tradycyjnie połączony z Mistrzostwami Polski Lekarzy.

Organizacja największej imprezy sportowej w powiecie leszczyńskim została dofinansowana z budżetu samorządu.