Zawodnicy i trenerzy Polonii 1912 Leszno na Mistrzostwach Polski w kickboxingu w Piotrkowie Trybunalskim

Mieszkaniec powiatu leszczyńskiego Aleksander Piasecki zdobył srebrny Mistrzostw Polski w kickboxingu.

Aleksander Piasecki z Henrykowa trenuje boks i kickboxing w Polonii 1912 Leszno. Zawodnicy leszczyńskiego klubu podczas Mistrzostw Polski w kickboxingu w Piotrkowie Trybunalskim zdobyli trzy medale. Złote medale wywalczyli juniorzy młodsi: w wadze 60 kg Aniela Misiaczyk i w wadze 57 kg Max Kowanek, a srebrny w wadze 63,5 kg - Aleksander Piasecki.

Zawodnicy rywalizowali w formule low kick, a dla wielu leszczyńskich zawodników były to pierwsze starty w tej formule kickboxingu.

Na zdjęciu: Aleksander Piasecki trzeci z lewej.