Powiatowy turniej o Puchar Starosty Leszczyńskiego w tenisie stołowym w Rojęczynie

Bogdan Latanowicz z gminy Krzemieniewo wygrał w Rojęczynie Powiatowy Turniej o puchar Starosty Leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka w tenisie stołowym.

W turnieju rozegranym w sali wiejskiej w Rojęczynie uczestniczyło ponad 21 osób z większości gmin powiatu leszczyńskiego. Zawody rozegrano w kategorii kobiet i mężczyzn. Wśród pań pierwsze miejsce zajęła Dorota Wolniczak z gminy Wijewo przed Emilią Kraśner i Anetą Bajon. Rywalizacje wśród mężczyzn wygrał Bogdan Latanowicz, pokonując w finale Artura Chmiela. Mecz o trzecie miejsce z Tomaszem Rimke wygrał Rafał Jóźwiak.

Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak (także uczestniczący w turnieju) wręczając puchary i pamiątkowe statuetki podziękował za sportową rywalizację i zapowiedział organizację kolejnych turniejów powiatowych w tenisie stołowym.