Droga powiatowa w Przybyszewie

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni na trzech odcinkach dróg w gminach Włoszakowice, Osieczna i Święciechowa.

ZDP w Lesznie szuka wykonawców remontu dróg metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni. Zakres prac obejmuje oczyszczenie jezdni, a następnie dwukrotne skropienie nawierzchni specjalną emulsją asfaltową i naniesienie grysu – najpierw o grubszej strukturze, potem – o drobniejszej.

Na remont czekają trzy odcinki dróg powiatowych:

- Dłużyna – Skarżyń (4,2 km)

- w Drzeczkowie - w kierunku Osiecznej oraz w kierunku Popowa Wonieskiego (1,7 km)

- w Przybyszewie (2,1 km)

Termin wykonania prac to 31 sierpnia br.

Na oferty wykonawców ZDP w Lesznie czeka do 22 kwietnia br.