Podpisanie umowy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lesznie

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Lesznie podpisana została umowa na dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej przez mieszkańca powiatu leszczyńskiego.

Na podstawie podpisanej umowy mieszkaniec gminy Lipno Krystian Dyba otrzyma z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dotację na uruchomienie firmy świadczącej usługi czyszczące.

W spotkaniu z Krystianem Dybą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lesznie uczestniczyli dyrektor PUP Anna Szyszka, starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz wicestarosta Maciej Wiśniewski.