Natalia Noga, uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie z nagrodą Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Po co słoń trąbę ma?”

Natalia Noga, uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Po co słoń trąbę ma?”.

Konkurs zorganizowało Centrum Kultury Agora we Wrocławiu. Jego podsumowaniem był wernisaż wystawy, który odbył się w galerii Centrum Kultury Agora. Na wystawie zaprezentowano najciekawsze i najoryginalniejsze spośród ok. 1600 prac zgłoszonych z całej Polski.

Uczennica SOSW Rydzyna Natalia Noga otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.