Puchar Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą - zawody w Grodzisku

W Grodzisku w gminie Osieczna odbył się drugi z czterech etapów biegu na orientację w ramach zawodów Puchar Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą 2022.

Druga edycja Pucharu Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą - podobnie jak ubiegłoroczna – składa się z czterech zawodów. Pierwszy etap odbył się na terenie leśnym Nadleśnictwa Karczma Borowa w okolicach atrakcji turystycznej - Mórkowskiego Jaru, drugi – w Grodzisku.

Przed uczestnikami jeszcze jeden bieg leśny - w lasach w okolicach Witosławia (17 maja br.) - oraz bieg sprinterski na terenie Brenna (31 maja br.), gdzie odbędzie się również podsumowanie i zakończenie cyklu biegów.

Cały czas można dołączyć do rywalizacji i zabawy. Dla najmłodszych i początkujących trasa rodzinna, gdzie startować można w drużynach. Wszelkie informacje ukazują się na stronach Facebook organizatorów: @uksdableszno @PucharPowiatuLeszczynskiegowBieguzMapa @orienteeringleszno

Cykl zawodów organizują UKS Dąb Leszno i Orienteering Leszno, dofinansowuje je powiat leszczyński.

Facebook Powiat 1