Plakat obrazujący tekst

Spółka Werner Kenkel z Krzycka Wielkiego znalazła się wśród najlepszych pracodawców w rankingu Ranking Poland’s Best Employers 2022.

Zatrudniająca ok. 1600 osób spółka Werner Kenkel należy do największych i najbardziej znanych firm z powiatu leszczyńskiego. Do wielu prestiżowych osiągnięć doszło ostatnio – drugi rok z rzędu - wyróżnienie w rankingu Poland’s Best Employers 2022. Magazyn Forbes razem z firmą Statista wyłonili firmy, które w największym stopniu spełniają oczekiwania pracowników. Ranking Poland’s Best Employers 2022 promuje 300 najlepszych pracodawców Polski, a przygotowywany został  na podstawie opinii pracowników. Spółka Werner Kenkel tytuł dla Najlepszego Pracodawcy Roku otrzymała za trzecie miejsce w kategorii „produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru”.