Plakat obrazujący tekst

W dniach 14-15 maja br. zamek w Rydzynie oraz Automobilklub Leszczyński organizują tradycyjny Rajd Pojazdów Zabytkowych.

Także XIX edycja popularnego rajdu zabytkowych pojazdów po trasach wyznaczanych głównie w powiecie leszczyńskim. Do udziału organizatorzy zapraszają fanów motoryzacji oraz posiadaczy pojazdów wyprodukowanych przed 1997 r.

Tegoroczny rajd rozpocznie się 14 maja br. o godz. 11:30 na terenie zamku w Rydzynie paradą pojazdów uczestniczących w imprezie. O godz. 12:00 na trasę wyruszy pierwsza załoga. W trakcie jazdy uczestników czekają próby zręcznościowe oraz zadania sprawdzające. Dla najlepszych kierowców przewidziano nagrody oraz puchary. Ok.  godz. 19:00 odbędzie się w Rydzynie biesiada przy ognisku, podczas której organizatorzy zaplanowali prelekcję o tajnikach motoryzacji.

Drugiego dnia rajdu - 15 maja br. - co jest już wieloletnią tradycją, zabytkowe pojazdy zaprezentują się na rynku w Lesznie (godz. 12:00 – 14:00).

Szczegóły rajdu – tel. 65 5295040 i 603 517 817