Paweł Mrozkowiak

Mieszkaniec powiatu leszczyńskiego Paweł Mrozkowiak został prezesem Futsal Ekstraklasy.

Paweł Mrozkowiak jest twórcą i prezesem założonego w 2014 r. klubu GI Malepszy Futsal. Futsalowscy z Leszna od trzech sezonów występują na poziomie Futsal Ekstraklasy, ostatnie dwa kończąc w górnej połowie tabeli. Obecnie zajmują piąte miejsce w tabeli.

Mrozkowiak jest znanym w regionie i w kraju działaczem sportowym, członkiem zarządu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej i przewodniczącym komisji futsalu i piłki plażowej WZPN. W ubiegłym tygodniu rada nadzorcza Futsal Ekstraklasy wybrała nowego prezesa. Został nim Paweł Mrozkowiaka, który został wyłoniony na trzyletnia kadencję spośród ponad 800 kandydatów. 1 lipca br. zastąpi na tej funkcji Macieja Karpińskiego.

Paweł Mrozkowiak mieszka w Wilkowicach, był radnym gminy Lipno w latach 2014-2018.