Tenisiści stołowi Błękitnych Niechłód

Tenisiści stołowi LKS Błękitni Niechłód ponownie awansowali do 2.ligi tenisa stołowego mężczyzn. W dwumeczu barażowym pokonali zwycięzcę 3.ligi grupy północ LKS Wielkopolska Komorniki 11:9.

Podopieczni trenera Rafała Osięgłowskiego zmierzyli się w barażu o awans do 3.ligi ze zwycięzcą grupy północ LKS Wielkopolska Komorniki. W pierwszym meczu w Święciechowie gospodarze wygrali 6:4 (punkty dla Błękitnych zdobyli: Dawid Jóźwiak 2.5 ; Nikodem Maćkowski 2.5 i Mateusz Mueller 1). W rewanżu w Komornikach padł remis 5:5 (punkty zdobyli: Dawid Jóźwiak 1.5 ; Nikodem Maćkowski 1.5 ; Mateusz Mueller 1.5 i Wojciech Chwastyniak 0.5).