Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i były starosta Zbigniew Haupt podczas Rajdu Rowerem przez Leszno-Region

Organizacja Turystyczna Leszno – Region zorganizowała Rajd Rowerem przez Leszno-Region. Członkiem organizacji jest m.in. powiat leszczyński.

W szesnastej edycji rajdu uczestniczyło ponad 200 osób. Trasa wiodła z Polany Trzech Dębów w Karczmie Borowej przez Pawłowice do Rydzyny. Rowerzyści zwiedzili pałac w Pawłowicach i zamek w Rydzynie, nie zabrakło też poczęstunku: placka drożdżowego, karkówki i chleba ze smalcem.

W rajdzie uczestniczyli m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz były starosta Zbigniew Haupt.

fot. J.Kuik leszno24.pl

Facebook Powiat 2