95-lecie OSP Krzemieniewo

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzemieniewie świętowała swe 95-lecie. W uroczystości uczestniczyli m.in. przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk oraz starosta Jarosław Wawrzyniak.

Po uroczystej mszy w kościele w Drobninie strażacy, zaproszeni goście i mieszkańcy, prowadzeni przez Dziecięco-Młodzieżową Orkiestrę z Ponieca przemaszerowali przez Drobnin i Krzemieniewo. Na placu przy Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie odbyła się uroczystość, podczas której prezes OSP Krzemieniewo Andrzej Praczyk przypomniał historię OSP Krzemieniewo. Jubileusz był też okazją do wręczenia odznaczeń dla zasłużonych i wyróżniających się druhów krzemieniewskiej jednostki.

Fot. D.Marciniak leszno24.pl

Facebook Powiat 2