Przebudowa drogi powiatowej w Kłodzie

26 maja br. o godz. 9:00 rozpocznie się przebudowa przepustu drogowego w Kłodzie. W związku z tym na około 3 tygodnie dojazd do Tarnowej Łąki oraz do siedziby spółki Agro-Rydzyna będzie możliwy wyłącznie przez Kaczkowo i Czerninę.

Spółka Nodo z Leszna w ramach przebudowy 2,3 km drogi powiatowej przez Kłodę przebuduje także przepust drogowy w okolicach torów kolejowych. Wykonanie tych robót jest możliwe tylko przy zamknięciu ruchu dla pojazdów.

Przez około 3 tygodnie dojazd do Tarnowej Łąki oraz do Agro-Rydzyny będzie możliwy wyłącznie wskazanym tablicami objazdowymi, tj. objazdem przez węzeł na S5 w Kaczkowie i dalej przez Czerninę.

Za utrudnienia przepraszamy

fot. J.Kuik leszno24.pl