Plakat obrazujący tekst

Zapraszamy 28 maja br. na Polanę Trzech Dębów w Karczmie Borowej na festyn leśny. W jego trakcie zorganizowany zostanie rajd na orientację, dofinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

W programie festynu jest RAJD TUR. - rajd na orientację (trasa piesza i rowerowa pięciogodzinna), który rozpocznie  się o godz. 9:00. O godz. 11:00 z kolei rozpocznie się ORIENTUJ SIĘ W LESIE! - rajd na orientację (trasa dwugodzinna piesza, w tym trasa rekreacyjna dla rodzin i spacerowiczów).

Także o godz. 11:00 rozpocznie się festyn leśny. Możliwa będzie degustacja produktów marki "Dobre z lasu", uczestnictwo w zabawie „Labirynt z mapą” czy grze terenowej "Na tropie zwierząt". O godz. 13:00 zaplanowano  ognisko, cały czas można będzie kupić ciasto i napoje.

Festyn w Karczmie Borowej organizowany jest przez Nadleśnictwo Karczma Borowa, UKS Dąb Leszno, powiat leszczyński i Orienteering Leszno.