XVI Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Lipnie

Zawodnicy UKS Junior Lipno zdobyli 17 złotych, 14 srebrnych i 10 brązowych medali w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Lipnie. Organizacja prestiżowych zawodów została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

XVI Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików połączony był z II Memoriałem im. Pawła Szwedziaka oraz Pucharem Wójta Gminy Lipno. W zawodach uczestniczyło 236 zawodników z 25 klubów, w tym z klubu Locomotiv Trutnov z Czech.

Zawodnicy gospodarzy – UKS Junior Lipno – zajęli w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce i zdobyli  Puchar Wójta Gminy Lipno. Indywidualnie zdobyli 17 złotych, 14 srebrnych i 10 brązowych medali.